...El Web

Smile today! Tomorrow will be worse!

Diskuze

Vítejte v mém malém diskuzním kroužku!

Zde se můžete dle libosti rozepsat, takže už se moc těším na vaše názory a ohlasy nejen k tématům.

20.05.2008 19:24:13 - MartinM007: Vydělej si na internetu. Více na www.prachy.webnode.cz
26.05.2006 17:51:08 - cinique: CO SE TO TU STALO? smiley smiley smiley
24.02.2006 03:43:24 - cinique: Ahojky El,
Koukam, ze se Ti stranky pomalu ale jiste rozrustaji ;-) To je moc fajn, jen tak dal :) Muzu mit jen maly technicky dotaz? Neslo by to udelat, aby tento diskuzni system bral v potaz radkovani prispevku? Asi spis ne, vid? Skoda. Ponekud me rozciluje, kdyz neco napisu a oddelim to odstavci a ono se to pak objevi jako jeden radek... Ale to se asi neda nic delat... Ja si zvyknu;-)

Jinak Ti stale moc fandim:) K tomu, co se mi konkretne libi/nelibi, se snad dostanu pozdeji. Musis mi dat trochu casu, abych to na sebe mohla nechat pusobit;-) Na prvni pohled ale musim rict, ze me Tva tvorba necim velmi zaujala. U nekterych Tvych dilek mam skoro pocit, jako bych je kdysi daaavno napsala ja sama. Mluvis mi z duse. Nebo spis ze srdicka. Taky mne dosti zaujalo, ze mame smyslove docela podobny podpis ;-) A to ja ho nepsala tak, aby se sem hodil. Tento podpis pouzivam uz dlouho na ruznych forech... Mam pocit, ze bysme mohly byt velmi podobne bytustky smiley
Mno nic, zatim se mej krasne a ja se tu zase brzy ukazu :) s pozdravem Cin
22.02.2006 13:44:31 - Elleanor: Milá Cin, ano máš pravdu, tyto stránky jsem založila včera a zatím na nich usilovně pracuju. Ale můžeš mi věřit, že jsem byla opravdu velmi překvapená, když jsem zde dnes objevila už první příspěvek. Jak je ten internet mocný:) Mnohokrát Ti děkuju za Tvá slova, moc pro mě znamenají! Jsem ráda, že se Ti líbí má tvorba, víš, je to poprvé, co jsem se rozhodla svoje dílka zveřejnit, jsou vyjádřením mých vlastních pocitů a asi jsem nevěřila, že by mohla něco znamenat eště pro někoho jiného. Nikdo je nečetl, tedy samozřejmě kromě mých školních prací a povídky Víc než jen slova, kterou jsem věnovala jedné velmi vzácné bytůstce a snad právě díky tomu jsem se přesvědčila, že i jiní v nich mohou nalézt smysl a ukryté city a proto si i teď vážím Tvých slov. Máš pravdu, že citátů, je všude spousta, ale i oni už neodmyslitelně patří k mému životu, proto se také objevují na těchto stránkách. Takže ještě jednou děkuji za Tvůj premiérový příspěvek a ráda si od Tebe zas nějaký přečtu, třeba co konkrétně se Ti líbilo/nelíbilo:) Těším se! Měj se moc nádherně, El.

22.02.2006 14:32:02 - Elleanor: Vyjádřete se k mé tvorbě a nebojte se napsat cokoliv:)

30.11.2008 20:28:31 - Mstitel: Vážený pseudosvěte, který hanebně poskvrňuješ jméno Ježíše Krista a pokládáš se za něho ! Jepičí mozku marnivý, kterého vypustila z lůna svého shnilého madame kurva Bestie, ty se opovažuješ bráti jméno Pána našeho do zobáku svého hnusného? KDO TĚ ODKOPL JAKO LEJNO SMRADLAVÉ ŽE SE JEŠTĚ UKAZUJEŠ! Mizero odporný, trest tě nemine, neb pustošíš víry maličkých a bereš na sebe jejich světlo, ty ničemníků jeden odporný!
01.01.2007 11:53:54 - www.andelesvetla.cz:

AKTÉŘI PSEUDOSVĚTA

„AKTÉŘI PSEUDOSVĚTA NA PLANETĚ ZEMI PROLHANÉHO KRÁLOVSTVÍ PSEUDOTVŮRCŮ 95-TI % LŽÍ, NEPRAVD, POMLUV, PODVODŮ, KRADENÍ ENERGIÍ, ZLATÉHO TELETE A JINÝCH OHAVNOSTÍ Z DÍLNY PSEUDOTVŮRCŮ .ZHOLA NEMOHOU DOSÁHNOUTŠŤASTNÉHO, SVOBODNÉHO ŽIVOTA, ZVLÁŠTĚ TEHDY, KDYŽ TOTO VŠE JE POSVĚCENO PŘES URČITÉ TECHNOLOGIE VŠEMI ŘÍDÍCÍMI POZEMSKÝMI STRUKTURAMI, POČÍNAJE VLÁDAMI A PARLAMENTY A JEJICH CENTRÁLNÍMI MÉDII, PŘES CÍRKVE A DALŠÍ NÁBOŽENSKÉ ORGANIZACE, AKADEMII VĚD, FIRMY A JEJICH REKLAMY A KONČE TOU NEJMENŠÍ OVLÁDACÍ ORGANIZACÍ, KTERÝCH JE ZDE MRAKY….---TEDY, POKUD BUDUJETE

ZLATÉ TELE,

JE TO MARNÉ PODNIKÁNÍ S VELMI NEPŘÍJEMNÝM KONCEM A DŮSLEDKEM.

( Toto sdělení je zkrácené a celé ho najdete na www.andele-svetla.cz – sdělení 2618 )

TO SI ZAŽÍVÁTE NA VLASTNÍ KŮŽI, V NEVĚDOMÉM STAVU,

NEBOŤ NEPOSLOUCHÁTE HLAS SVÉHO DUCHOVNÍHO SRDCE,

UVNITŘ - VE STŘEDU SVÉ HRUDI, KDE JE UKRYTO VŠE PRAVÉ, ČISTÉ, PRAVDIVÉ …

JE TAM TO, CO PATŘÍ STVOŘITELI PRVOTNÍMU VŠEHO A VŠECH.VZPAMATUJTE SE AKTÉŘI NEGATIVNÍHO STAVU,

NEBOŤ PLANETA ZEMĚ JE JEN PŘESTUPNÍ STANICÍ,

SVÝM STAVEM SE SMĚŘUJETE

DO SVĚTŮ, KTERÉ SI SAMI MILIONKRÁT VOLÍTE.VE VAŠEM PŘÍPADĚ TO JSOU TEMNÉ SPOLEČNOSTI - SVĚTY – OTROKÁRNY PSEUDOTVŮRCŮ.V PŘÍPADĚ LÁSKYPLNÝCH LIDÍ S OTEVŘENÝM DUCHOVNÍMSRDCEM,KTERÝCH JE TU DNES JEN 2,5 % (OD 4. OTÁČKYDUCHOVNÍ CESTY),NEBESKÉ SVĚTY – RÁJE – PRAVÉ DOMOVY STVOŘITELE PRVOTNÍHO VŠEHO A VŠECH.VŠE JE V NEUSTÁLÉ ZMĚNĚ,

A TAK I VY SE MŮŽETE ZMĚNIT K LEPŠÍMU,

ZÁLEŽÍ JEN A JEN NA VAŠÍ VOLBĚ.PÁN JEŽÍŠ KRISTUS.“Toto sdělení posílejte v prvé řadě vládám a parlamentům.

Také zobrazeno: Pohádka o prolhaném království (film).


24.02.2006 03:31:40 - cinique: Byl to obchodník se znamenitými pilulkami utišujícími žízeň. Když člověk polkne jednu týdně, nemusí už pít.

„Proč to prodáváš?“ zeptal se malý princ.
„Je to velká úspora času,“ odpověděl obchodník. „Znalci to vypočítali. Ušetří se padesát tři minuty za týden.“
„A co se udělá s těmito padesáti třemi minutami?“
„Co kdo chce...“

Kdybych já měl padesát tři minuty nazbyt, řekl si malý princ, šel bych docela pomaloučku ke studánce...

smiley

Tohle je opravdu neuveritelne krasna kniha, ktera jako kdyby ani nebyla z tohoto sveta... A jestli si nekdo chce toto moudro opravdu vychutnat, mohu vrele doporucit audio verzi prednasenou panem Viktorem Preissem. Pri poslechu jeho uzasneho hlasu, vypravejiciho o baobabech, hroznysich, zemepiscich a ozvenach mi vzdy zarucene beha mraz po zadech. Rozhodne ne proto, ze by to bylo neprijemne - ale proste proto, ze je to opravdu neuveritelne silny zazitek.

 
Každý člověk by měl něco hledat. (Karel Čapek)